Delphi Yakıt Pompaları

Otomotiv endüstrisinin en önde gelen OE tedarikçisi olarak Delphi’nin adına kayıtlı 30’dan fazla OE yeniliği ve yakıt modülüyle pompa tasarımında 150’den fazla patenti bulunmaktadır. Bunların sonucunda pompalarımız, daha az enerji... Devamını Oku | Share it now!

Yıldız Tipi Yakıt Pompası

Delphi Hafif hizmet uygulamaları için OM yakıt pompaları Dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinde yenilikçilik, tasarım, üretim konularında dünya lideri olarak Delphi’nin hafif hizmet pazarında uzun yılları kapsayan deneyimi vardır. Döner... Devamını Oku | Share it now!

Elektronik Birim Pompa

Elektronik Birim Pompa Geliştirilmiş motor performansı ve düşük emisyon sağlayan yüksek performanslı dizel yakıt enjeksiyon sistemleri Yüksek performanslı dizel yakıt enjeksiyon sisteminin bir parçası olan Delphi elektronik birim... Devamını Oku | Share it now!

Multec® Dizel Common Rail Sistemi

Multec® Dizel Common Rail Sistemi Geliştirilmiş yakıt tasarrufu, emisyon ve araç performansı sağlayan gelişmiş dizel yakıt enjeksiyon sistemleri 2000’li yılların başında Common Rail teknolojisinin çıkışı, dizel motoru... Devamını Oku | Share it now!